خبرنامه

همدان میزبان تور آشناسازی تورگردانان ایران

مدیرکل میراث‌فرهنگی‌، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان از برگزاری تور آشناسازی ویژه تورگردانان کشور از فردا در همدان خبر داد.‌

محسن معصوم‌علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این برنامه ۲۲، ۲۳ و ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود و حداقل ۳۰ دفتر و شرکت خدمات مسافرتی ایران که در زمینه اجرای تورهای ورودی فعالیت دارند در آن حضور دارند.

وی ادامه داد: در این برنامه سه روزه تعدادی از آژانس‌ها و رؤسای انجمن‌های دفاتر خدمات مسافرتی کشور شرکت می‌کنند و یکی از برنامه‌های مهم حوزه گردشگری همدان است.

معصوم‌علیزاده بیان کرد: امسال پکیج کاملی برای تبلیغات در حوزه گردشگری در نظر گرفته‌ایم تا از تمام ابزارها برای معرفی استان استفاده شود و برگزاری رویدادها، تبلیغات تلویزیونی، فضای مجازی، تورهای آشناسازی و شرکت در نمایشگاه‌ها از جمله این برنامه‌هاست.

وی ادامه داد: تعدادی از این برنامه‌ها، تیرماه اتفاق افتاد و بیشتر آنها در حوزه گردشگری کشاورزی بود، علاوه بر این جشنواره‌ مبل و منبت ملایر شاخص‌ترین این برنامه‌ها بود.

معصوم‌علیزاده با اشاره به اینکه تور آشناسازی تورگردانان ایران نیز یکی از برنامه‌هاست، تصریح کرد: هدف از برگزاری این تور معرفی ظرفیت‌ها و برندهای جهانی در حوزه گردشگری همدان با محوریت معرفی سایت تاریخی هگمتانه است.

وی با بیان اینکه میهمانان روز اول از غار علیصدر و شهر جهانی لالجین بازدید می‌کنند، گفت: مجموعه هگمتانه و مرکز تاریخی همدان، گنبد علویان و آرامگاه باباطاهر نیز در برنامه‌های این روز گنجانده شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان همدان اضافه کرد: روز دوم بازدید از تپه نوشیجان، شهر زیرزمینی سامن و مینی‌ورد ملایر در نظر گرفته شده و آرامگاه بوعلی‌سینا و تعدادی از جاذبه‌های گردشگری شهر همدان از دیگر برنامه‌هاست.

معصوم‌علیزاده با اشاره به اینکه محوطه توریستی گنجنامه و باغ موزه دفاع مقدس در روز سوم مورد بازدید میهمانان قرار می‌گیرد، افزود: پایان برنامه‌، نشست میهمانان رویداد با تعدادی از مدیران استانی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا