تفریح

مجسمه برفی که تبدیل به یک جاذبه گردشگری شد

در این روزهای زمستانی که برخی از کشورها حسابی برفی شده‌اند، مردی اهل ایالت آیوای آمریکا، کوسه‌ای از جنس برف ساخت و آن را رنگ‌آمیزی کرد. این کوسه آنقدر جذاب بود که این روزها تبدیل به جاذبه گردشگری آیوا شده است.

نادیا زکالوند/خبرآنلاین: مردی اهل آیوا از این روزهای برفی استفاده کرده و در حیاط منزل خود کوسه‌ای برفی به ارتفاع ۶ متر ساخت.

کارلوس مالدونادو که مجسمه‌ساز و صاحب کارگاه هنری کارلوس مالدونادو در آیوا است، با دیدن زمین پر از برف، ذوق هنری‌اش گل کرد و با کمک پسرهایش شروع به ساخت این کوسه برفی ۶ متری کرد.

مالدونادو به خبرنگار محلی آیوا گفت، «موقع درست کردن این مجسمه برفی دوست داشتم کار متفاوتی انجام دهم و در اینترنت جستجو کردم و کوسه‌ای را دیدم که از آن خوشم آمد و من و پسرهایم با کمک یکدیگر در مدت ۴٫۵ ساعت آن را ساختیم. روز بعد یک ساعت و نیم دیگر هم وقت گذاشتیم و با رنگ آکریلیک رقیق‌شده کوسه را رنگ کردیم.

عکس‌هایی که مالدونادو از کوسه برفی خود گرفته و در اینترنت گذاشته بود، به‌سرعت همه جا پخش شد و بازدیدکنندگان بسیاری به حیاط خانه مالدونادو هجوم آوردند تا با این کوسه برفی عکس بگیرند. برخی از پدر و مادرها فرزندان خود را به دیدن این کوسه بردند تا آنها یاد بگیرند با برف چه خلاقیتی می‌توانند از خود نشان دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا