گوناگون

بازداشت شوگرمامی خائن در قتل پسر جوان تهرانی / او همزمان با دو جوان بود!

بعد از ناپدید شدن جوان تهرانی، رقیب عشقی او به عنوان مظنون به قتل بازداشت شد.

رکنا: 29 اردیبهشت مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از ناپدید شدن پسرش خبر داد. وی گفت: حامد، صبح امروز سوار بر خودروی پرایدش از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش است و برای یافتن او به دوست و آشنا زنگ زدم اما کسی از حامد خبر ندارد.
با شکایت مرد میانسال به دستور بازپرس محمد امین تقویان، تحقیقات برای یافتن پسر 32 ساله آغاز شد. همزمان شماره پلاک خودروی او به تمامی واحدهای گشت پلیس اعلام شد. هنوز 24 ساعت از ناپدید شدن حامد نگذشته بود که مأموران پلیس با خودروی پراید بدون پلاکی در نزدیکی پارک چیتگر مواجه شدند. در بازرسی از خودرو لکه‌های خون و دستمال خونینی به همراه مدارک شناسایی مالک خودرو به‌دست آمد. با استعلام مدارک مشخص شد خودروی کشف شده متعلق به حامد است.

لکه‌های خون احتمال قتل پسر جوان را مطرح کرد و در ادامه تحقیقات از خانواده او نیز مشخص شد که وی از مدتی قبل با زنی 46 ساله به نام فیروزه در یک گروه اینستاگرامی آشنا شده است.

با این احتمال که زن جوان از سرنوشت حامد اطلاع داشته باشد، دستور بازداشت او صادر شد. اما در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند که فیروزه با مردی به نام پدرام نیز در ارتباط است. از سویی در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که پدرام روز حادثه در محل رها شدن خودروی حامد حضور داشته است. با کنار هم قرار دادن این مدارک و احتمال دست داشتن پدرام در ناپدید شدن حامد، به دستور بازپرس جنایی، او بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: من چندین‌بار به خاطر مواد مخدر بازداشت شده‌ام و مدتی قبل در یک گروه اینستاگرامی با فیروزه آشنا شدم. بعد از مدتی او با فردی دوست شد و رابطه‌اش را با من کم کرد. در این مدت هر چند وقت یکبار با هم در تماس بودیم اما من حامد را نمی‌شناسم و از سرنوشت او بی‌اطلاع هستم.

تحقیقات برای بازداشت فیروزه و بررسی سرنوشت پسر ناپدید شده به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا