ایران بینگزارش آگهی

سفر به جزیره هنگام

هزینه رفتن به جزیره هنگام

از ناب ترین جزیره های گردشگری جنوب کشور که در نزدیکی جزیره قشم واقع شده است، باید جزیره هنگام را مثال زد. با توجه به زیبایی‌ های بی‌ نظیر این جزیره کوچک، هر ساله گردشگران زیادی پس از سفر به قشم برای تماشای زیبایی‌ های جزیره هنگام به آن سفر می‌ کنند. برای دسترسی پیدا نمودن به این جزیره، حتماً باید از لنج یا قایق‌ ها استفاده نمود. هزینه رفتن به جزیره هنگام ، به موارد مختلفی بستگی دارد.

گردشگرانی که از جزیره قشم قصد سفر به جزیره هنگام را دارند، در صورت انتخاب لنج یا کشتی هزینه کمتری را پرداخت خواهند نمود. اما انتخاب قایق‌ های تندرو هزینه بیشتری خواهد داشت. لازم به ذکر است که ما در سایت گردشگری ارسنا کم ترین هزینه را دریافت می کنیم.

پارک دلفین قشم کجاست

پارک دلفین قشم که در جزیره هنگام قرار گرفته است، جزء زیباترین پارک‌ هایی است که در منطقه خاورمیانه وجود دارد. مساحت این پارک حدود یک میلیون متر مربع است. در این پارک حدود هزار گونه گیاهی و درخت نخل وجود دارد. علاوه بر پوشش گیاهی زیبا و خاص این پارک، وجود دلفین‌ ها نیز سفری خاطره انگیز را برای گردشگران به ارمغان می‌ آورد. جزیره هنگام ، در قسمت جنوب شرقی جزیره قشم قرار گرفته که فاصله آن با این جزیره ۲ کیلومتر است. بنابراین پس از سفر به جزیره قشم، با پیمودن مسافتی کوتاه می‌ توان به پارک دلفین آن نیز دسترسی پیدا نمود و از تماشای دلفین‌ ها لذت برد.

 

ساعت حرکت قایق از قشم به جزیره هنگام

با توجه به اینکه جزیره هنگام فاصله اندکی با جزیره قشم دارد، بسیاری از گردشگران علاقه دارند تا از این جزیره نیز دیدن نمایند. وجود ساحل‌ های بکر و دلفین‌ ها، هر ساله سبب جذب گردشگران بسیاری به این جزیره می شود. اما باید بدانید تنها راه دسترسی به این جزیره و اینکه چگونه به جزیره هنگام برویم استفاده از قایق و لنج است. معمولا زمان شروع به کار قایق ها از جزیره قشم به جزیره هنگام، از اوایل ساعت ۸ صبح می باشد. همچنین مبلغ کرایه بلیط‌ قایق ها بسیار ناچیز است و با پرداخت حداقل هزینه، می‌ توان از جاذبه‌ های گردشگری زیبای جزیره هنگام نیز دیدن نمود. البته برای دسترسی به این قایق‌ ها، ابتدا باید به بندر شیب دراز رفته و سپس با قایق‌ ها به جزیره هنگام سفر کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا