اخبارگزارش آگهی

معرفی سالن های همایش و کنفرانس شهر اصفهان

در این مقاله در رابطه با خدمات انواع سالن ها و تالارهای شهر اصفهان در راستای برگزاری همایش ها و کنفرانس ها اطلاعاتی را بررسی میکنیم.

با کیفیت مناسبی در بخش های مختلف این کلان شهر توریستی قرار گرفته اند. در هر یک از این سالن ها در طول سال همایش ها و جلسات متعددی برگزار می شوند. برای استفاده از بهترین تالار و سالن همایش باید به نیازهای خود در طول برگزاری مراسم مورد نظر دقت داشته باشید. در این میان برخی از تالارها امکانات و قابلیت های به روزتری دارند و برای برگزاری همایش های مدرن امروزی مناسب تر هستند. در ادامه شما را با لیستی از بهترین تالارهای این شهر آشنا می کنیم.

 

سالن همایش تالار شریعتی اصفهان

سالن همایش اصفهان یکی از پرسابقه ترین مراکز برگزاری همایش های علمی، جلسات، جشن های مناسبتی و سایر مراسم های رسمی و غیر رسمی است. این تالار با قابلیت های ویژه ای در دسترس مشتریان در سر تا سر اصفهان قرار دارد. از مهمترین امکانات این سالن های پیشرفته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکانات پذیرایی مناسب در طول هر جلسه که شامل سلف های تمام اتومات و خدمات سرو ناهار یا شام می شوند؛ هر یک از مشتریان بسته به بودجه مد نظر و امکانات مورد نیاز در طول مراسم از این امکانات پذیرایی استفاده خواهند کرد.
  • سرمایش و گرمایش مطلوب در کل سالن همایش شریعتی اصفهان
  • وجود پروژکتورهای پیشرفته و مدرن که کیفیت برگزاری جلسات و پخش تصاویر و فیلم های مختلف را افزایش می دهد.
  • مجهز به مانیتورها و ال ای دی های پیشرفته که به تعداد بالایی در بخش های مختلف سالن به کار رفته اند.
  • نورپردازی حرفه ای در سر تا سر سالن

تالار نفیس اصفهان

تالار نفیس هم در میان بهترین سالن های همایش اصفهان دسته بندی می شود و یکی از بهترین برگزار کنندگان مراسمات در بخش های دولتی و خصوصی است. ساختمان شیک و زیبای این تالار محل مناسبی برای برپایی جشن های دانشجویی و کنفرانس های علمی است که با حضور بسیاری از اساتید و افراد برجسته برگزار می شوند. ساختمان شکیل و کیفیت خدمات رسانی در بخش های مختلف این تالار از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. این تالار در چند بخش مختلف اداره می شود و هر مشتری بسته به نیازهای خود هر یک از خدمات را در قسمت های مختلف رزرو کند.


تالار رودکی اصفهان

تالار 1000 نفره رودکی نیز مدت ها است در شهر اصفهان مشغول به کار بوده و برگزار کننده بسیاری از جشن ها و مناسبت ها بوده است. در مقایسه با تالار شریعتی و نفیس، مجموعه رودکی با امکانات مختصری شناخته می شود. با این وجود برای برپایی برخی از مراسم ها مناسب خواهد بود. این تالار بیشتر از 2 دهه در شهرستان اصفهان فعالیت دارد. به همین خاطر بخش هایی از آن فرسوده شده و امکانات برخی از قسمت های تالار قدیمی است.

 
تالار سیتی سنتر اصفهان

سالن های همایش اصفهان برای برپایی انواع مناسبت ها به کار می روند. تالار سیتی سنتر در این شهر بیشتر برای برپایی مراسم های عروسی و جشن های مختلف به کار برده می شود. البته برخی از خدمات این تالار برای برگزاری همایش ها و رویدادهای فرهنگی نیز استفاده می کنند. با این وجود تالارهایی مانند نفیس و شریعتی در این شهرستان برای این قبیل مراسم ها مناسب تر خواهند بود. برخی از امکانات تالار سیتی سنتر برای برگزاری مراسم های رسمی مناسب نمی باشند.
سالن هتل عباسی اصفهان

سالن های همایش اصفهان در هتل عباسی شمار بالایی از افراد را در خود می گنجانند. با این وجود همه این سالن ها برای برپایی مراسم های رسمی و همایش و کنفرانس مناسب نیستند. سالن های هتل عباسی شامل سالن نقش جهان با ظرفیت 90 تا 110 نفر، سالن سیمین با ظرفیت 26 نفر، سالن زرین از 40 تا 100 نفر، سالن فیروزه با ظرفیت 90 تا 300 نفر، سالن آینه با ظرفیت 50 تا 200 نفر و سالن عباسی با ظرفیت 400 نفر می شوند. هزینه رزرو سالن در این هتل کمی بالا است. با این وجود برخی از مردم برگزاری مراسمات خود را به این مجموعه می سپارند.

سالن هتل شیخ بهایی اصفهان

سالن های همایش اصفهان با ظرفیت های مختلف برای برپایی انواع مناسبت ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان هتل شیخ بهایی نیز سالنی برای برگزاری مراسم های مختلف با ظرفیت 120 نفر احداث کرده که برای همایش های کوچک و کم جمعیت مناسب تر است. در صورتی که جمعیت بیشتری در مراسم های شما دعوت شده باشند، بی شک این سالن نیازهای شما را برآورده نخواهد کرد. البته سایر امکانات سالن هتل شیخ بهایی در اصفهان برای برپایی یک مراسم رسمی مناسب هستند. با این وجود کمبود ظرفیت مناسب، همواره اختلالاتی در روند برگزاری مراسم های رسمی و همایش های علمی و فرهنگی در این مکان به وجود می آورد.

 
سالن هتل آسمان اصفهان
یکی از شناخته شده ترین سالن های همایش اصفهان به نام سالن هتل آسمان مشهور است که در یک فضای لوکس و خاص احداث شده است. این سالن در طبقه سوم هتل آسمان بنا شده و به شکل های مختلفی برای برگزاری مراسم های مختلف چیدمان می شود. بر اساس سبک چیدمان صندلی های ظرفیت این سالن متفاوت خواهد بود. به طور کلی ظرفیت سالن برگزاری آسمان بین 60 تا 200 نفر متغیر است و با در نظر گرفتن نحوه پذیرایی از میهمانان و چینش میز و صندلی ها تعیین می شود. امکانات صوتی و تصویری این هتل در مقایسه با تالار شریعتی و نفیس در سطح متوسطی قرار می گیرند. به طور کلی بسیاری از مشتریان از کیفیت برگزاری مراسم های خود در این هتل رضایت داشته اند.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با خدمات انواع سالن ها و تالارهای شهر اصفهان در راستای برگزاری همایش ها و کنفرانس ها اطلاعاتی را بررسی کردیم. همچنین لیستی از بهترین تالارها و هتل هایی که برگزاری انواع مراسم های رسمی و غیر رسمی را در این شهر انجام می دهند، ارائه شده که به شما کمک می کند بهترین ها را برای برگزاری مراسم های خود انتخاب کنید. در میان این سالن ها، تالار شریعتی با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه و با استفاده از به روزترین تجهیزات به عنوان یکی از بهترین مراکز برگزاری جشن ها و مناسبت های شما به شمار می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا