گوناگون

از اسرار جالب ، طالع و خصوصیات متولدین آبان چه میدانید؟

همانطور که می دانید امروزه افراد زیادی علاقه دارند تا در مورد طالع و خصوصیات ماه خود اطلاعاتی کسب کنند و ما در این مقاله سعی داریم تا به بیان کامل خصوصیات متولدین آبان بپردازیم با ما همراه باشید.

بهتر است بدانید که عموما متولدین آبان ماه دارای روحیه ای قوی و قدرتمند،با اراده و ورزشکار و البته بسیار حساس و لجوج می باشد که همین ویژگی ها وی را از سایر ماه ها متمایز خواهد کرد.

آشنایی با خصوصیات متولدین آبان
لازم است بدانید که برخی از افراد معتقد هستند متولدین ماه های سال مشابه یکدیگر می باشند و به همین منظور در مورد اخلاقیات و رفتارهای انسان قضاوت خواهند کرد و خصوصیات مختلف را به یکدیگر نسبت می دهند. به طور کلی بایستی به این موضوع توجه داشت که تعداد زیادی از افراد تمایل دارند تا اطلاعاتی در مورد خصوصیت متولدین ماه های مختلف سال به دست بیاورند. به همین منظور اگر خود شما از متولدین ماه آبان هستید و یا یکی از نزدیکان شما متولد این ماه می باشد و علاقه دارید تا در مورد طالع و خصوصیات متولدین آبان اطلاعاتی کسب کنید پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید تا با طالع بینی متولدین این ماه آشنا شوید.

ویژگی های متولدین آبان:

نشان: عقرب
سیاره: پلوتون
عنصر: آب
طبع: سرد و تر
عدد موافق: ۱۰
سنگ های موافق: یاقوت اصغر،عقیق سرخ،الماس
سنگ های مخالف: زرقون،زمرد
حروف موافق: ذ، ژ، ز، ظ، ض، ن
رنگ های موافق: عنابی،قرمز،سبز
فلزات موافق: نقره،پلاتین،آهن
روز موافق: سه شنبه
سمت موافق: جنوب،شمال
سوره های موافق: نمل،نجم،ناس،زلزال
مشاغل موافق: پرستار،تاجر،منجم،مهندس،کارمند،نظامی،قصاب

رابطه با متولدین سایر ماه ها:

رابطه با متولدین تیر و اسفند: خیلی خوب

رابطه با متولدین شهریور و دی: خوب

رابطه با متولدین اردیبهشت،مرداد و بهمن: بد

رابطه با متولدین فروردین،خرداد،مهر و آذر: دشمن

اخلاق و رفتار آبان ماهی:

بهتر است بدانید که متولدین ماه آبان دارای شخصیتی مرموز می باشند ولی می توانند که عاشق باشند. آن ها از حمایت کردن دیگران نهایت لذت را می برند و همچنین اگر حس کند فردی قابل اعتماد است حتما با او کنار خواهند آمد. از دیگر ویژگی های آبان ماهی ها می توان به حسود بودن آن ها نیز اشاره کرد. جالب است بدانید که آبانی ها بر اساس طبیعت و خلق و خوی پاییزی خود سریع دلبسته می شوند و سریع هم دل خواهند کند. متولدین این ماه گاهی اوقات برای انجام کارها و رسیدن به خواسته های خود نسنجیده و بدون تفکر عمل می کنند و در حقیقت به همان سرعتی که دل می بازند سریع تر از آن هم دل می کنند. افراد متولد این ماه عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آن ها پیش نروید صددرصد به مشکل خواهید خورد.
از خصوصیات متولدین آبان می توان به علاقه فراوان آن ها به تفتیش عقاید اشاره کرد به طور کلی آن ها قادر هستند افکار اطرافیان خود را به راحتی بخوانند. این افراد دارای روحی قوی و امیدوار،فرمانده و سیاستمدار،مقاوم و پر تحمل و فنا ناپذیر می باشند که همچنین افراد خیلی کمی را وارد زندگی خود می کنند. همچنین از دیگر ویژگی های متولدین این ماه می توان به داشتن اهداف عالی، بلند پروازی، علاقه مند به روانکاوی و روانشناسی، دارای افکار تخیلی، جاه طلب، خشن و زورگو، متنفر از دروغ، عاشق مسائل مرموز، کاشف و دانشمند، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، مشکوک و کنجکاو، قابل اعتماد و وقت شناسی اشاره نمود.

خصوصیات مرد متولد آبان:

بهتر است بدانید که مردان آبانی بسیار تیز هوش،بااراده،خواستار هدف های بزرگ و پدری دلسوز و مهربان خواهند شد. مراقب باشید که به هیچ وجه به مرد متولد آبان ماه دروغ نگویید و احساسات او را خدشه دار نکنید و یا بر خلاف رفتار و غرور مردانه او حرفی غیر معمول نزنید زیرا عکس العمل و واکنش خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک خواهد بود.

خصوصیات زن متولد آبان:

بهتر است بدانید که زنان متولد آبان ماه بسیار طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقام جو، رازدار و وقت شناس و در برخی از اوقات جاه طلبانه رفتار خواهند کرد. توجه داشته باشید که اگر دختر آبانی عاشق شما شد در حقیقت یک مرد برتر هستید زیرا زنان این ماه یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز دارند.

زنان متولد شده ای ماه همواره یک جمله را با خود مرور خواهند کرد که چرا مرد به دنیا نیامده ام. بهتر است بدانید که برای زنان متولد این ماه اندکی عشق یا اندکی تنفر مفهوم و جایگاهی ندارد زیرا آن ها یا عاشق هستند و یا دشمن و در غیر این صورت بی تفاوت و بی اعتنا خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا